Strony

piątek, 2 stycznia 2015

Noworoczne rysunki ;)

Hej Kochani !
Jednak rysunek Harrego Pottera skończyłam dopiero dzisiaj  ;) 
Ale oprócz tego nadal ćwiczę cieniowanie skóry aby mój tutorial na ten temat byłdopracowany w każdym calu :)
O to efekty mojej pracy :)






I do udziału w wykreślance marmurka_art ;)

Wybór zwyciężczyni wykreślanki jes bardzo trudny  ja osobiście wolę Aquę , jakięś takie upodobanie do wody :)
Do następnego posta ;)

Pozdrawiam


2 komentarze:

♥ Jeśli tu jesteś pozostaw po sobie komentarz. Chętnie odwiedzimy Wasze blogi :) ! ♥